wz
http://wolf2.borec.cz

Postavy

"A"=Útok (Attack)
"J"=Skok (Jump)
"D"=Obrana (Defend)
"^"=Šipka nahoru
">"=Šipka do strany (doleva nebo doprava, podle toho se fighter otočí)
"v"=Šipka dolů

Template

Template je jenom šablona (i v překladu), kdybyste si chtěli udělat vlastního bojovníčka. Na to potřebujete jenom malování (případně nějaké další grafické editory), a datachanger. V lf2/sprite/sys máte všechny bojovníčky a jejich pohyby. Tam co překreslíte je změněný i ve hře. Tak můžete měnit grafiku, ale na data potřebujete teda datachanger V datachangeru vidíte pohyby jenom zakodovaný a je fakt těžký v tom něco poznat. Tam si můžete přidávat vlastní útoky, měnit rychlost, výšku skoku atd. Brzo sem na to dám asi návod. Já si z templatea dělám různý zbraně jako např basebalku nebo míček a ten je pak dycky největší drsoň ve hře. :-D Tak to je asi všechno, co bych řek k Templatovi.
By Wertigo

Template

-

Bandit

Bandit je asi eště větší shit než template. Myslim, že je i pomalejší a má horší útok ze skoku. Rozhodně je to fakt shitka. Už kvůli tomu, že nemá žádný kouzla a neútočí na dálku.
By Wertigo

Bandit

-

Bat

Bat je v poslední době můj nejoblíbenější fighter, i když snad všechny základní postavy sou lepší než on. Asi nejradši používám kouzla Aye laser (Z očí vystřelí dlouhý laser a to docela dobře kosí) a Speed punch (Zklouzne se po zemi a všechny podkosí svojí tvrdou pěstí). Summon bats (vyvolání netopírů) moc nepožívám, protože to strašně žere magii.
By Wertigo

Bat

Speed punch (10mp)
Input method: D + > + J
Eye laser (25mp)
Input method: D + > + A
Summon Bats (40mp)
Input method: D + ^ + J

Davis

O Davisovi říká hodně lidí, že je nejlepší ze základních postav, ale já si myslim že nejlepší je Louisinka, ale byl by teda 2. nejlepší. Davise mam docela rád, dřív sem za něj hrál halvně kvůli Dragon punch - to je ta velká ručička v modrym kouzle. Výhoda tohohle kouzla je, že nepřítele většinou zasáhne dvakrát. Moje oblíbená kombinace jezmlátit nepřítele tak, aby se svíjel - 4 rány pěstí (čtyři snad ani nejde stihnout), chytnout, dát mu 4 rány loktem a pak udělat Srafe - čtyřúder a po poslednim útoku mu eště napálit Dragon punch. To mu ubere asi přes polovinu zdraví, ale je docela těžký, aby se vám to povedlo. Energy blasty moc nepoužívám, protože sou celkem jenom ke ztracení magie.
By Wertigo

Davis

Leap Attack (5mp)
Input method: D + ^ + J + A
Energy Blast (8mp)
Input method: D + > + A ( + A + A...)
Shrafe (15mp)
Input method: D + v + A
Dragon Punch (45mp)
Input method: D + ^ + A

Deep

Deep je asi nejlepší na blízko, ale nejhorší na dálku. Všechny kouzla má na blízko, jenom Energy blast je na dálku a ani neni tak dobrý, protože se stejně po chvilce rozplyne, takže Deep je proti třeba Henrymu celkem bemocnej - než see k němu přiblíží, popravdě pak jedinej způsob, jak by moh spadnout na zem je ten, že by dal Deep Leap attack. Na deepovi mam nejradši Dashing strafe - čtyřúder, ale jenom pod podmínkou, že se trefí 4x a neni mířenej proti mě. Navíc každej fighter (kromě třeba Juliana a některých dalších) potřebuje dát protivníkovy 4 rány, aby ho srazil k zemi a Deepovi stačí jenom 3.
By Wertigo

Deep

Energy Blast (15mp)
Input method: D + > + A ( + A + A...)
Strike (15mp)
Input method: D + v + A
Leap Attack (15mp)
Input method: D + ^ + J + A
Leap Attack2 (15mp)
Input method: Strike + J + A
Dashing Strafe (30mp)
Input method: D + > + J

Dennis

U Dennise sem nejvíc používal Whirlwind kick (já a brácha sme tomu říkali baletka), už kvůli tomu, že je těžký, aby vás z toho někdo přerušil. Jako sem říkal u jeho dvojčete Davise, nemam rád Energy blasty, protože jenom žerou magii. Chasing blast taky moc nepoužívám a tak jsou moje nejoblíbenější útoky Shrafe a Whirlwind kick.
By Wertigo

Dennis

Energy Blast (8mp)
Input method: D + > + A ( + A + A...)
Shrafe (15mp)
Input method: D + v + A
Whirlwind Kick (15mp + ...)
Input method: D + > + J
Chasing Blast (20mp)
Input method: D + ^ + A

Firen

Firen má dost velkou výhodu v tom, že od hořícího nepřítele může chytnout celá nepřátelská banda. Jenomže sem pak přišel na to, že když chytne ten nepřítel, tak všichni, kdo od něj chytnul a to ho zabilo, tak že ho nezabil Firen, ale ten, od koho chytnul. Vtipný... Jinak Nejvíc se mi líbí Explosion, ale to asi každýmu. A když třikrát na jednoho nepřítele hodíte Fire ball, tak si ho to přehazuje a hustě ubírá zdraví. V Blaze je taky těžký ho zkosit, de to asi jenom několika málo způsobama - Julianova Soul bomb, Louisova Phenix palm atd. Inferno sem moc nepoužíval. Takže firen je docela dost dobrej.
By Wertigo

Firen

Fire Ball (15mp)
Input method: D + > + A ( + A + A...)
Blaze (15mp +...)
Input method: D + > + J
Inferno (30mp +...)
Input method: D + v + J
Explosion (60mp + 8hp)
Input method: D + ^ + J

Firzen

Firzen je tatík Freeze a Firena, ovládá ohnivá i ledová kouzla a každýho z jeho synů jeden druh naučil - Freeze led a Firena oheň. Je to pomocník Juliana a Potkáte ho v stage modu v 5-4. Firzen je 2. nejlepší postava ve hře (aspoň podle mě). Hrál sem proti němu s Bateem na difficult v HK Coliseum a nedal sem ho. Nejčastějc mě totiž zmrazil kouzlem Overwhelming Disaster a pak si ke mě v pohodičce došel a Artic Volcano. Vtipný, no. A pak už sem byl na něj fakt nasr**ej. Firzen má výhodu v tom, že když běží, skočí a kopne, tak to nesejme jenom jednoho, ale snad všechny, kdo tam zrovna stojí. Tohle umí eště Julian a pak už snad nikdo nikdo. Navíc je asi nejrychlejší ze všech postav. Mě se za něj teda hrálo mnohem líp, než třeba za Juliana, i když má jenom 3 kouzla.
By Wertigo

Firzen

Firzen Cannon (5mp +...)
Input method: D + > + J
Overwhelming Disaster (20mp)
Input method: D + ^ + A ( + A + A...)
Arctic Volcano (50mp)
Input method: D + ^ + J

Freeze

Freeze je ideální postava na střední a krátké vzdálenosti. Dá se s nim udělat slušná paseka, když víte, jak na to. Jeho veliká výhoda je, že jako jedinej ze hry může vyrobit ledovej meč. Další výhoda je že může vyvolat mini-tornádo (Whirlwind) a když se dobře povede a vcucne hodne nepřátel, tak je docela zábava sledovat jak se tam ti blbečci melou. Já osobně mám docela Freezinku rád je to docela užitečná postava.
By darwolld

Freeze

Ice Blast (20mp)
Input method: D + > + A
Summon Sword (30mp)
Input method: D + v + J
Icicle (30mp)
Input method: D + > + J
Whirlwind (60mp)
Input method: D + ^ + J

Henry

Henryho lidi nemaj moc rádi, protože má všechny kouzla na dálku, kromě Sonata of the Death, ale při tý se zase doplňuje magie. Taky to zveá ze země předměty a ty mlátěj to těch, kdo tam zrovna lítá. Navíc musí při normálnim útoku "srabit" (viz. Tipy a triky).Já osobně ho nemam moc rád, protože pořád zdrhá, ale zkoušel sem za něj hrát a fakt to je hrůza. Podobnej je Hunter, ale to se nedá nazvat konkurencí - nemá žádný kouzla a je pomalej. Ale kdo z něj hraje, tak je dobrej, že mu to za něj de a zároveň je to srabák, protože srabí.
By Wertigo

Henry

Dragon Palm (30mp)
Input method: D + > + A
Multiple Shot (30mp)
Input method: D + J + A ( + A + A...)
Critical Shot (40mp)
Input method: D + > + J
Sonata of the Death (70mp)
Input method: D + ^ + J

Hunter

Hunter..trapná napodobenina Henryho. Je to badnita s lukem, ale stejně je úplně na nic. Nemá žádný kouzla ale stejně ho nepodceňujte!! Když hrajete Stage mode a když jich na vás vyběhne padesát, tak máte co dělat aby ste utekli..No co dodat?? Až ho příště potkáte, tak ho moc nezmlaťte.
By darwolld

Hunter

-

Jack

Jack je taky obrovská shitka, protože je to shitka. Má jenom dvě kouzla, ale i s nima občas může bejt dobrej. Mě se občas podaří vystřelit dva nebo tři energy blasty za sebou. Madness mi říkal, že se ta kombinace musí zmáčknout ňák celá v jednom pohybu, dost dobře sem o nepochopil. Když si pustíte zvuk 044.wav v datech, tak uslišíte, jak se Jack směje. Tenhle zvuk vydává při tom trapym saltem dozadu - Flash kick. Když si všimnete, tak nemá dlaně, asi si je ukousnul z hladu. Jacka nemam zrovna moc rád. Prostě je to shitka...
By Wertigo

Jack

Energy Blast (10mp)
Input method: D + > + A
Flash Kick (25mp)
Input method: D + ^ + A

Jan

Jan bych nazval asi věštkyní, na spoustě stránek je totiž napsáno, že je to čarodějka nebo kouzelnice. Má jenom dvě kouzla: Jedno je na léčení všech postav ve stejném teamu - Angel's Blessing a to se hodí hlavně když ste mrtví (joke), a jedno na útok - Devil's Judgement - to vyletí do vzduchu pár divnejch koulí a za nepřítelem to doletí, má to ale malej dostřel a blbě to zatáčí, tak na to moc nespolejhejte. Ale stejně jí na 100% osvoboďte ve stage modu. Zvláštní je, že když všichni z vašeho teamu exnou tak poslední je většinou buď LouisEX nebo právě Jan (Někdy když hrajou borci jako třeba já tak vydrží jako poslední oni - a to i když na nás de hromada debilů, Julian a 5 COMů :D ).
By Wertigo

Jan

Devil's Judgement (30mp)
Input method: D + ^ + A
Angel's Blessing (40mp)
Input method: D + ^ + J

John

Magičan - ty já nemam v oblibě (I HATE THEM ALL!!!), má dobrý, že může léčit sebe, i někoho jinýho (včetně nepřátel), ale John je eště slabej na to, že je magičan a ty sou dycky nejlepší protože takový musej bejt. Uměj se teleportovat, všechny porazej, všechno uměj, stačí jenom mávnout hůlkou a sou všichni kolem deadly, dupnou a je tu kráter jako od atomovky, něco zařvou a začnou se bořit domy, ceknou a je tu zvířat jak sra**k (samozřejmě to musej bejt ty nejlepší a nejsilnější zvířata a případně můžou umět taky kouzlit...), případně se samozřejmě může naklonovat (třeba 1 000 000x za vteřinu, aby to byl hukot a byl ten nejlepší). Zřejmě ten, kdo je vymyslel byl naprostej debil, kterej musí vymyslet jenom ty nej nej nej... Magič je v tom případě nadávka. No ale zpátky k Johnovy. V tom případě to asi neni magičan, ale jenom asi 0,0000001% magičana - s poruchou mozku. Ale možná je to tak lepší, protože jinak by určitě všechny porazil. Nejlepší kouzlo je asi Energy Disk, dokaď se na nepřítele nevyto a neodejde si někam mimo bitku, pak je taky multifunkční Energy Shield - neni jenom na odrážení kouzel, ale i na útok - přijdete k nepřítelovy a vymagičujete ho a ono ho to zasáhne 3x, ale zase se ten štít nevytvoří. Když zmlátíte nepřítele tim jeho obuškem, tak, že ho odpálilíte do vzduchu, tak pak můžete zmáčknout kombinaci JA - skok a útok: John eště vyskočí a stazí ho svym obuškem k zemi a ono to možná bolí. Energy blasty sem moc nepoužíval, protože sem je ani nepotřeboval.
By Wertigo

John

Energy Blast (15mp)
Input method: D + > + A
Heal (others) (70mp)
Input method: D + ^ + J
Energy Shield (20mp)
Input method: D + > + J
Energy Disk (50mp)
Input method: D + ^ + A
Heal (myself) (70mp)
Input method: D + v + J

Julian

Ha, Julian, tak na toho sem se fakt těšil. On je nejlepší, nejvyší, nejhnusnější, nejtlustší, nejchytřejší z PC postav a maximální boss. Vlastně jenom kvůli němu se vede takle velká válka. To je právě on, kdo všechny tyhle bandity a podobný hajz*y posílá na little fightery aby pak moh ovládnout svět (samozřejmě se mu to hlavně díky mě nepovede. :D ). Popravdě sám je to docela shitka, ale právě ve stage modu, kde než se k němu dostanete, tak vás sejme jedna z těch 50 kouzel, který tam furt lítaj, všichni ho bráněj a on do toho posílá ty svoje mega giga tera exakouzla na všechny strany (a to i nahoru Big Bandem). To je snad jedinej důvod, proč to prostě na CRAZY! de asi na 1% vyhrát. Navíc má něco jako brnění, zřejmě z jeho obvazů, co z něj všude visej nebo z těch krásnejch hadrů a jeho vlastní kůže, navíc to brnění je dvojitý, vydrtí dvě obyčejné rány. Krámy, co padaj z oblohy tak hází krutě rychle a daleko a když ho porazíte, tak ste asi jóó rádi. Teď asi jeho útoky: Tak asi nejlepší je Soul Bomb, to rube všechny a vechno, včetně předmětů na zemi (samozřejmě mimo mě, já sem dobrej a tak se dokážu uhnout. :D ), pak je dobrý Big Band, z toho můžete dopadnout na nohy asi jenom tak, že někdy až budete mimo obrazovku, tak zmačknete skok a eště musíte doufat, že se vám to povedlo. Skull Blast - docela dobrý kouzlo, ale nemá to takovou sílu, jako Soul Bomb, dobrý možná na jednoho nebo dva fightery. Soul Punch je docela dobrý, až na to, že než to udělá, tak ho může někdo (třeba já) srolovat. Uppercut je docela dobrej, když ho někdo (třeba zase já) nesloží na konci nebo na začátku úderu a Mirror Image... Sračkóbní útok. Docela jednoduše poznáte pravýho Juliana, např. že kopie se nehejbe... Tak to je asi všechno co bych vám o Julianovi řek, prostě na mě nemá. :D
By Wertigo

Julian

Soul Punch (0mp)
Input method: Run + A
Uppercut (0mp)
Input method: D + ^ + A ( + A)
Skull Blast (2mp + ...)
Input method: D + > + A ( + A...)
Mirror Image (5mp)
Input method: D + J + A ( + J...)
Big Bang (20mp)
Input method: D + ^ + J
Soul Bomb (25mp)
Input method: D + > + J

Justin

Julianem zmutovaný Banditi, ale proti Julianovi sou to shitky a proti mě... amatéři!!! :D Dávám si je jednou ranou. Wolf Punch je docela dobrej a pěkně nakreslenej, můžete ho udělat dokonce dvakrát. A to se vyplatí! Ale ten Energy Blast... Po chvilce se rozpline. A je to fakt krátká chvilka. Asi právě proto sou to takový trapáci, ale popravdě je to lepší než Banditi, ale co neni lepší než Bandit? Možná 2 Banditi.
By Wertigo

Justin

Wolf Punch (15mp)
Input method: D + v + A ( + A)
Energy Blast (15mp)
Input method: D + > + A

Knight

Tan nemá žádný kouzlo, až na to jedno kouzlo nekouzlo - Dáte kombinaci D > A tak udělá obyčejnej útok, zdá se to jako blbost, ale je to docela dobrý, když máte v ruce třeba míček a někdo je u vás a pak dál za nim, tak timhle útokem sejmete toho, co je u vás a pak ten míček hodíte po tom, kdo je za nim. když mačkáte furt útok tak z toho udělá takovej trojúder. Má takovou drobnou nevýhodu v tom, že když běžíte a dáte obranu tak neudělá kotrmelec, ale obyčejnou obranu štítem, ale aspoň je to reálný, z kotrmelce by se totiž snad ani nezved. Má taky brnění jako Louis a Julian. Můžete je najít ve stage modu ve stagi 5 a nemůžete je nikdy najít svázaný (aspoň v lf2 v 1,9c). Taky by mě zajímalo, co je pod tim brněnim...
By Wertigo

Knight

-

Louis

Louis Tak tohle je machýrek ve svém naleštěném brnění po dědovi. já osobně za tuhle postavu hrát neumim ale vždicky když s ní někdo hraje proti mě, tak dostanu pořádně na zadek. :) Myslim si, že tohle je ideální postava na krátkou a střední vzdálenost. Jeho odfuky sou smrtící. Dokonce když vás někdo pořádně drtí, a má už málo žívotů, tak se můžete přeměnit (D+J+A) na LouiseEXe ale to už je jiný povídání.
By darwolld

Louis

Thunder Punch (10mp)
Input method: Run + A
Thunder Punch (15mp)
Input method: Run + J + A
Thunder Kick (10mp)
Input method: D + > + J
Whirlwind Throw (15mp)
Input method: D + ^ + J
Phoenix Palm (30mp)
Input method: D + > + A

LouisEX

Ne jako že exnul:D tohle je ten samej machýrek, jenom že si někde zapoměl svoje brnění, zato někde vyštrachal svojí starou tič po babičce a teť s ní mlátí bezbraný fightery po hlavě, nebo si je na ní napichuje a dělá si potom někde z nich pořádnej rošt. Myslim si, že hrát za tuhle postavu je docela srabárna, páč uš jenom tim že beží, už útočí a útočí a bodá a bodá a to docela silně. A pak si někde po večerech opejká buřty.
By darwolld

LouisEX

Phoenix Dance (0mp)
Input method: D + v + A
Thunder Punch (6mp)
Input method: Run + A
Thunder Punch (8mp)
Input method: Run + J + A
Phoenix Palm (20mp)
Input method: D + > + A ( + A + A...)

Mark

Tohle je typicka hlídací gorila. Myslim si že sem ho viděl, jak dělá někomu ochranku. Vsadim se, že když byl malej, tak spadl do kotle s kouzelnym lektvarem nebo se steroidama (to vysvětluje jeho svaly a jeho malou inteligenci). Je to celkem nevýhodná a pomalá postava. Má jenom dvě schopnosti. Jedna z nich je, že se rozběhne a ramenem porazí všechno co mu příde do cesty(skoro jako nosorožec) jinak je celkem pomalej.. a má celkem malý skoky. Ale stejně je ve stage modu při vědšim počtu docela nebezpečnej.
By darwolld

Mark

Crash Punch (0mp)
Input method: D + > + A (+ A)
Body Attack (0mp + ...)
Input method: D + > + J

Monk

Tohle je poměrně průměrná postava, ani jí nemám moc rád. Průměrný údery, průměrný skoky, průměrnej odfuk… Myslim si ze je to bandita 3000 s upgradem. Jediný co je na něm zajimavího… je... no... -ehm-... Myslim si ze plusy na týhle postavě si musíte najít sami.
By darwolld

Monk

ShaoLin Palm (20mp)
Input method: D + > + A

Rudolf

Jooo, starej dobrej rudolf:) tahle postava se mi zdá, jako jedna z nej v LF2. Mám ho docela dost rád páč sem za něj jednu dobu hrál.. Jeho nejvědší výhody sou že je dost rychlej a umí se zneviditelnit a množit se na dva další nebo házet hvězdice nebo taky si vzít podobu nepřítele. To sem vyjmenoval asi všechny jeho dovednosti:D A má jenom jednu malou chybu - poměrně rychle mu dojde magie..a to jo u rudolfa docela problém páč to spusobuje že nemůže používat žádný schopnosti(to je ale logika, co?) A HLAVNĚ hází ty hvězdice pumalu.a to je u rudolfa pěkně blbý.
By darwolld

Rudolf

Leap Attack (0mp)
Input method: D + > + J
Multiple Ninja Star (20mp)
Input method: D + > + A ( + A + A...)
Transform (30mp)
Input method: Gripping Other + D + J + A
Hide (70mp)
Input method: D + ^ + J
Double (70mp)
Input method: D + v + J

Sorcerer

To je Bandit, kterej na sebe hodil nějaký zelený pižamo, urval někde nějakej klacek a pak se podíval na Harryho Pottera a začal machrovat, že umí magičovat. Měl by se menovat spíš Sockorest ( mohlo by to znamenat i ponožkový odpočinek). Já osobně nemám tuhle postavu moc rád(I HATE THEM ALL!!!) ale stejně..když je potkáte ve Stage modu a maj krytou prdel padesáti hunterema a stovkou banditu..tak jejich magičování možná k něčemu je.
By darwolld

Sorcerer

Ice Blast (25mp)
Input method: D + > + J
Fire Ball (15mp)
Input method: D + > + A ( + A + A...)
Heal (others) (70mp)
Input method: D + ^ + J
Heal (myself) (70mp)
Input method: D + v + J

Woody

Woodyho mam docela rád, hraje za něj můj kámoš. Woody má super schopnosti, který když dobře poskládáte, vznikne z toho super attack, kterej může ubrat přes půl všeho zdaví - D + v + A ... D + ^ + A ... D + > + J - popis: Udělá ten breake - dance, nakopne nepřítele do pr... pozadí a pak ho kopne kolenem a nepřítel letí, letí, letí... I tak se mi líbí, že mu Flash kick neřere manu. Woody seasi rád ohejbá, až bude v důchodu, tak ho budou bolet záda a nohy. Můj nejoblíbenější útok je Tiger Dash.
By Wertigo

Woody

Flip Kick (0mp)
Input method: D + ^ + A
Turning Kick (10mp)
Input method: D + v + A
Teleport (10mp)
Input method: D + ^ + J (to enemy) / D + v + J (to friend)
Energy Blast (25mp)
Input method: D + > + A
Tiger Dash (40mp)
Input method: D + > + J

Zbraně

Tak něco málo ke zbraním:
Jóó, sou dobrý.
Pro naprostý amatéry:
Zvedaj se zmačknutim útoku, ale musíte na nich stát.

Zbraně

NázevObrázekPopis
BaseballkaZnámá hračka všech odpalovačů, gangsterů a fighterů.
ŠutrTrošku velkej kámen, kterej můžete po někom hodit. Sranda...
KosaJednoruční kosa? Nikdy sem nic takovýho neviděl, až v lf... Ale je dobrá.
BednaTo samí jako šutr, ale křehčí, dřív se rozseká.
KudlaTaková ta věcička z filmu "Vykuchám tě! 3"
BaseballákCo dodat, na baseballu se s tim někdy taky mlátěj, no...
MlíkoDoplňuje HP a trochu MP.
Ledovej mečTen může vyrobit jenom Freeze (aspoň v lf2 v1.9), koho s tim přetáhnete, ten zmrzne.
PivoDoplňuje MP.
BumerangPo někom ho hodíte a on pak za nim zatáčí, ale někdy ho stejně netrefí.
Louisova rukaviceKousek Louisova brnění, dá se házet asi jako bedna. Dokáže ho vyrobit Louis když se transformuje na LouisExe. Vyrobí 4 kusy (asi jako dva rukávy a dvě nohavice).
Louisova sukněTo samí, jako Louisova rukavice, akorát vypadne jenom jedna.

Novinky

Home


O hře

Příběh
Postavy
Tipy do hry


Ke hře

Downloady
Recenze předělávek lf
Obrázky
Bannery
Komixi
Videa
Hlášky při hraní


Pro návštěvníky

Chat
Ankety
Guestbook
Odkazy


Podpora

Napište nám

TOPlist