wz
http://wolf2.borec.cz

Recenze LF Alpha

Zpět


Mno tak sem se rozhod, že napíšu další recenzi předělávky (po dlouhý době, že jo?). Vybral sem si LittleFighterAlpha, páč o tom každém básní atd.
S instalací nevim, jestli byly ňáký problémy, páč sem to instaloval už dost dávno. Mn oto je teď jedno. Pustil sem hru.
Nic úža, Loading...
Menu ani nic jinýho nebylo nijak upravený. Tak dávám VS mode. Nic neobvyklého na předělávkách, většina postav byla přebarvená (a to celý, i třeba jenom oči nebo hadry). Vybral sem si postavu ménem Liso, vypadal nejlíp. Nastavil sem dalších 7 postav a všichni independents.
Bitka začala a nebylo to zase všechno zkopírovaný od Juldy, i když...
V týhle předělávce hlavně žádnej Julian není. Taky se mi líbilo, že měl ten Liso dvě sekery a když jí hodil, tak se mu vrátila (dost promakaný kombo).
Mno jo, už sem se na to vykašlal, páč sem pochopil, že to není jako normální předělávka, páč tam člověk může stát i 3 vteřiny aniž by ho sejmulo ňáký kouzlo… Du teda na Stage mode a beru si Bandita-Ice. Ti banditi si mě podali docela rychle, ale dostalo mě, že se mi zároveň bude v ledu doplňovat health. By asi napadlo jenom málokoho. Mno už sem se na ňáký bandity vyprd a du za Rudu se 7mi randomama.
Mno nic no, pak už mě to ňák přestávalo bavit, ve stage modu padali dokonce i ty kovový sukně Louisů (a to třeba 50) a hromada flašek, cca taky 50 celkem. Nakonec si nás všechni podali a bylo.

Download zde

Takže týhle předělávce bych dal asi 70% - nebylo to nejhorší, ale chtělo by to trochu vyrovnat postavy a zlehčit Stage mode.

By Wertigo
Novinky

Home


O hře

Příběh
Postavy
Tipy do hry


Ke hře

Downloady
Recenze předělávek lf
Obrázky
Bannery
Komixi
Videa
Hlášky při hraní


Pro návštěvníky

Chat
Ankety
Guestbook
Odkazy


Podpora

Napište nám

TOPlist