wz
http://wolf2.borec.cz

Recenze LF Mega

Zpět


Na svojí první recenzi sem si vybral předělávku LF Mega, vybral sem si jí hlavně kvůli názvu a kolik zabírá místa na disku. S tim sem byl celkem spokojenej, jak jinak...
Docela sem se na ní těšil, ale problémy se objevili už při instalaci, mám svou složku, která ve svém názvu má i háček a čárku nad písmeny, takže jediný způsob, jak to udšlat byl, že si vyrobim novou složku na ploše, kde nebudou háčky a čárky, já sem si vybral originální nazev Mega. Pak si tuhle složku přetáhnete do své složky (teda pokud budete chtít). Zbytečně moc komplikací. No ale tak sem to tedy spustil (ono se to dokonce spustilo samo hned po instalaci). Dostával mě i loading, kde máte v originálu lf2 buď Woodyho, nebo Davise a ti něco kecají proti drogám atd. Tady bylo něco v čínštině, škoda, že nepoužili google na překlad i do angličtiny... No ale to taky tak moc nevadí. Tedy hra se mi načetla, tak sem si chtěl testnout ňáký postavy ve VS modu. V základních posavách sou 2 nové, celkem ve hře asi pět a každá postava má ňáké nové kouzlo, často vypadá dost otřesně. Vzal sem si hned první, která vypadala jako Firzen, méno vám asi neřeknu, protože bylo opět ňákýma znakama, a proti sobě sem si dal cosi, co vypadalo jako Louis s asi helmou. Jméno opět pár znaků. No nic, tak sem začal, dostávali mě docela divný kouzla. Co bylo ale hlavní, postava se pohybovala ve čtverci, podívejte se sami:

Pak sem si zkusil hrát za někoho jinýho, tak sem jenom obrátil postavy, já za toho Louise a proti sobě toho Firzena... Opět sem se musel smát několika kouzlům, která vypadala dost neuvěřitelně - ohnivé tornádo... Poznal sem to asi jenom podle toho, že je červený - znám předělávky - co je červený, to zapaluje... Prostě nemám slov, tohle byste si mohli představit trochu jonak, než je na obrázku:

Dál sem si dal do menu cheat lfě.net a snažil sem najít další postavy. Moc jich fakt nebylo, ale objevil sem jedno pozadí, kde jste na mostě a nemůžete se hýbat nahoru ani dolů, janom do stran. Tam se mi povedlo udělat jedno kouzlo, které ani nezasáhlo protivníka... Tady je screen s výběrem postav v menu... Vypadá to dost divně (alespoň podle mě...) :

No, zkusil sem si teda hrát za jistého Viledragona a objevil sem něco, co sem eště nikdy předtím neviděl - Utočit obranou. Stisknete "Defend" a objeví se něco takového:

Ten drak mě docela štval, honil toho Louise docela dlouho, myslel sem si, že už ho prostě nenechá... Čeká u něj, i když je mrtvej... A to bílorůžový kolem něj ho uzdravuje... Neuvěřitelný... Tohle nemam moc rád, protože je takováhle postava celkem neporazitelná a hra pak už přestává bejt hrou.
Ale dál sem si teda chtěl zkusit Stage mode. Dal sem si první stage... Překvapily mě postavy hned na začátku:

Maj furt ňáký kecy, kterým sem nerozuměl, protože byly opět v čínštině. Pak po chvilce padly a umřeli, docela bezdůvodně (To jedině kdyby v překladu říkali něco typu: "Jdi směrem doprava a teď mě prosím omluv, byl jsem napaden zevnitř. Ouch...") Dokud stáli sem jim nemoh nic udělat, i když pod sebou měli růžovej nápis Com - růžovej překvapivě znamená, že je to nepřítel. Až pak na vás vyběhli Banditi. Stage sem ani moc nehrál, protože mi připadal divnej. Dal sem si stage 5 ať se něco děje. Hned na začátku byl Julian a zase něco kecal. Po třech bublinách zůstal pořád stát a ať sem do něj jakkoliv mlátil, šíp jim jenom proletěl - hrál sem za Huntera. Chvíli sem čekal, a pak sem to vzdal, protože sem pochopil, že to programátoři nadomákli. Dal sem stage 4, ale pozdějc sem pochopil, že stage 2 až 5 nefunguje kvůli tomuhle Juliánovi. No, nazávěr sem se už jenom juknul na jak tvůrci napsali Logo, které mi připadalo stejně hrozně, jako sama předělávka:

No, takže se mi tahle předělávka trochu hodně nelíbila, ale abych nepsal jenom negaivní zprávy o hře, měli hezký health bary. LOL.

Download zde

Takže týhle předělávce bych dal asi 35% - protože se aspoň snažili.

By Wertigo
Novinky

Home


O hře

Příběh
Postavy
Tipy do hry


Ke hře

Downloady
Recenze předělávek lf
Obrázky
Bannery
Komixi
Videa
Hlášky při hraní


Pro návštěvníky

Chat
Ankety
Guestbook
Odkazy


Podpora

Napište nám

TOPlist